Menu
Your Cart

Çekmeköy Klima Servisi

Çekmeköy Klima Servisi 

Bunaltıcı yaz günlerinin sıcaklığını bugünün teknolojisiyle atlatabilmenin tek yolu tartışmasız klimalardır. Özellikle fazla yüklenme nedeniyle arıza yapabilen klimalarınıza profesyonel müdahale Çekmeköy klima servisi olarak bizlerden geliyor. Çünkü firmamız uzman kadrosu ve gerekli yetki sertifikaları çerçevesinde çalışmalarını yürütmektedir. Uluslararası standartların gerektirdiği biçimde hizmet kalitesi sunan firmamızı tercih ederek çok doğru bir karar verdiğinizi şimdiden belirtmek isteriz. Bunun nedeni gerekli bakım onarım hizmetlerini aldıktan sonra her zaman yapmış olduğumuz müdahalenin arkasında durmamızdır. Dolayısıyla yapmış olduğumuz tüm çalışmaların garantisi bizzat firmamızdır. Şimdi dilerseniz sizleri daha fazla bekletmeden klima hangi şartlarda arıza yapar? Ve çözüm yolları nelerdir? Bu konu hakkında bazı genel bilgileri sizlerle paylaşalım.

Klima Bakımı Her 2 Yılda Bir Mutlaka Yapılmalıdır

Bilindiği gibi klimalar hassas elektronik sistemlerden oluşuyor. İçerisinde filtrelerin yanı sıra fan motorunun ve daha birçok sistemin bulunduğu bir arada bulunduğu klima bakımını her 2 yılda bir mutlaka yaptırmanız gerekiyor. Aksi takdirde tıkanan filtreler verimli bir soğutma sağlamayacağından arızalar kaçınılmaz olacaktır. Aynı zamanda klimanızdan kötü koku geliyorsa yine filtrelerinizin değişme zamanının geldiğini gösteriyor. Çünkü bu koku filtre ve diğer sistemlerde bakteri ve mikrop ürediğinin açık işaretidir. Tüm bunların dışında Klimanız uzun bir süredir bakım ve onarım görmediyse yavaş yavaş soğutmasında azalma yaşanıyorsa bunun da sebebi içerisindeki soğutucu gazın etkisini yitirmiş olmasından kaynaklanır. Bu ve benzeri durumlarda lütfen Kendi alanında uzun yıllara dayanan bilgi birikimi ve tecrübesiyle firmamızın sizlere bir telefon mesafesinde bulunan firmamızı arayınız.

Çekmeköy'de Klima Servisinde Uluslararası Standartlar Uygulanıyor

Elektronik cihazlar arasında gerek sıcak ve gerektiğinde soğuk hava ihtiyacını karşılayan klimalar bakımlı oldukları sürece önemli bir konfor sağlıyor. Kullanıldıkları ayrıcalıklı mekânlarda yaşam kalitesini yükselten bu cihazlar asla yetkisiz kişilere teslim edilmemelidir. Dolayısıyla gerekli sahip sertifikalarına sahip servisimizi aramak suretiyle cihazlarınızın komple bakımını, sıfırdan montajını veya onarımını kuruluşumuzda sağlamanızı öneriyoruz. Çeşitli ödeme kolaylıkları ve uygun fiyatları ile firmamızı tüm Klima onarım ve klima bakım  ihtiyaçlarınız için gönül rahatlığı ile arayabilirsiniz. Sizlere yardımcı olmak bizim için büyük mutluluk olacaktır. Esen kalınız.

Web site Kullanım Politikaları gereği tarayıcı çerezleri ile yüksek performansta web sitemizde cokiee çerez politikası uygulamaktayız.