Pzt-Cuma: 07:00 - 22:00

24 saat acil servis

Garanti Alın

Garantinizi Kaydedin

Arayın 0850 302 2999 05496630021

Klima Servisi

Klima Servisi

Klima Servisi

Bunaltıcı yaz sıcaklarında en büyük kurtarıcımız hiç kuşkusuz klimalardır. Fakat bakım ve onarımları zamanında yapılmadığında pahalı arızalara neden olurlar. Lütfen böyle bir durum yaşanmadan önce profesyonel klima servisimizi aramayı lütfen ihmal etmeyiniz. Çünkü klimaya en fazla ihtiyaç duyduğunuz bir anda sizleri yüz üstü bırakma ihtimalleri bulunuyor. Üstelik son derece uygun fiyatlarla gerçekleştirmiş olduğumuz servis hizmetinin kalitesinden memnuniyet duyacağınızı ayrıca belirtmek isteriz. Dilerseniz bu noktada kısaca klima arızaları hakkında sizleri bilgilendirelim.

En Fazla Rastlanan Sorun Klimanın Gaz Dolaşımında Yaşanıyor

Öncelikle klimaların arızalanmasına neden olan etkenlerin başında klima içerisindeki gazın etkisinin giderek azalması geliyor. Klimanın her geçen gün daha az soğutmaya başlaması veya bir noktadan sonra sıcak hava üflemesi gibi sorunlar öncelikle akla gaz sorununu getirmektedir. Ancak bu durumu ilk etapta arıza olarak kabul etmemek gerekiyor. Çünkü belirli bir süre dayanması gereken bu gazın ekonomik ömrünü tamamlaması sonrasında kendiliğinden işlevselliğini kaybetme durumu vardır. fakat yapılacak tespitlerin ardından gazın dolaştığı borularda bir kaçak olması durumu önemli bir arıza olarak kabul edilir ve mutlaka müdahale edilmesi gerekir.

Alanında Uzman Klima Servisi Arıyorsanız Çok Doğru Bir Yerdesiniz

Elbette klima arızaları sadece gazın bitmesi veya eskimesi ile sınırlı değildir. Bunların dışında klimanızın elektrik ve mekanik aksamında birçok sorun farklı sorun olabilir ve sizin bunu kendi başınıza anlama şansızın yok. Dolayısıyla bu noktada kendi alanında uzman klima servisimizden yararlanmanızı mutlaka öneriyoruz. Uzun yıllara bir dayalı bilgi birikimi ve tecrübesinin yanı sıra, gerekli yetki sertifikalarına sahip firmamızı tercih ederek çok doğru bir iş yapmış olacaksınız.

Her Marka ve Modelde Klima Servis Hizmeti İçin Bizleri Arayabilirsiniz

Bu noktada çok önemli bir hatırlatma yapalım. Lütfen uzmanlık gerektiren klima bakım ve onarım çalışmalarını kendiniz tespit etmeye veya onarmaya çalışmayınız. Bunun yanı sıra yetkisiz kişiler tarafından müdahale edilen bu hassas cihazlar sonradan telafisi olmayan birçok sorunu beraberinde getireceğinden, bu konuda hassasiyet göstermeniz gerektiğini ayrıca hatırlatmış olalım. Lütfen web sayfamızda yer alan telefon numaralarımızdan bizlere günün her saatinde ulaşmaktan çekinmeyiniz. Her marka ve modelde klima servis hizmeti sunan kuruluşumuz sizlere mutlaka optimum çözümler sağlayacaktır. Esenlikler dileriz.

AC-Summer-maintenance
Call Now ButtonHemen Ara